V sredo 4.2.2026 so si učenci Levstikovega trga v dvorani Stožice ogledali tekmo med Španijo in Hrvaško. Gospod Ajet Kevrič iz Humanitarnega društva Bod’ to kar si, nam je podaril vstopnice, za kar se mu iskreno zahvaljujemo. Hvala učitelju Nejcu in Igorju za spremstvo na dogodku.
Tatjana Skerlep
