OŠPP Levstikov trg se je letos preizkusil na tekmovanju v smučanju. Nekateri učenci so namreč v zimski šoli v naravi izkazali veliko volje in veselja do smučanja. Učitelji smo jih želeli nagraditi z dodatnim smučarskim dnem. Odpeljali smo jih na tekmovanje na Roglo. Naši smučarji (5. in 6. razred) so prvič nastopili na državnem tekmovanju v veleslalomu in zasedli ekipno kar 2. mesto.
Čestitamo vsem tekmovalcem (Anabelli, Liamu, Shamilu in Galu)!
Rok Prusnik
